Aneta Bernat23 grudnia 2014Komentarze (0)

Czas przedświąteczny sprzyja robieniu porządków – również w dokumentach. Wielu przedsiębiorców wybrało ten okres jako czas na „rozliczenie się” z dłużnikami. Pomagając w tych kwestiach swoim klientom, dawno nie pisałam na blogu. Ale od Nowego Roku obiecuję poprawę i systematyczne dostarczanie informacji i rozwiązań w zakresie funkcjonowania Wykonawcy – Przedsiębiorcy na rynku.

Dziś pragnę złożyć Wam życzenia świąteczne:

Radosnych, spokojnych i pełnych  ciepła Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym 2015 Roku

Aneta Bernat

 

Jeżeli szukasz pomocy prawnej, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Odezwij się do mnie!

tel. +48 694 468 715mejl: kancelaria@anetabernat.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@anetabernat.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: