Serdecznie witam Cię na moim blogu.

Aneta Bernat29 września 2014Komentarze (0)

Zgodnie z nazwą niniejszego bloga, znajdziesz tu wpisy dotyczące praw i obowiązków Wykonawcy. Wykonawca to jednak przede wszystkim Przedsiębiorca prowadzący swoje przedsiębiorstwo, a dobra kondycja przedsiębiorstwa to prestiż Przedsiębiorcy również jako Wykonawcy. Większość czynności prawnych Wykonawca dokonuje właśnie jako Przedsiębiorca i musi zabezpieczać swoje interesy z punktu widzenia obu tych ról. Będę więc na łamach niniejszego bloga komentowała ciekawe, niekiedy przełomowe wyroki sądowe oraz opisywała problemy z którymi borykają się zarówno Wykonawcy, jak i Przedsiębiorcy – również Ci z poza branży budowlanej – m.in. w kontekście umów, cesji, czy zamówień publicznych od strony Wykonawcy.

Ponadto przed nami wielka nowelizacja prawa budowlanego, a właściwie nowy Kodeks budowlany. Jego zapisy na pewno dostarczą nam wielu tematów do dyskusji – serdecznie zapraszam do lektury.


Jeżeli szukasz pomocy prawnej, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Odezwij się do mnie!

tel. +48 694 468 715mejl: kancelaria@anetabernat.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@anetabernat.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: