Zmiany w ustawie o PIT i ustawie o CIT

Aneta Bernat21 listopada 2014Komentarze (0)

Na blogu „PODATKI DLA PRAWNIKA” prowadzonym przez Mecenas Monikę Markisz, pojawił się wczoraj interesujący wpis dotyczący najnowszych zmian odnośnie ustawy o PIT (tj. ustawy o podatku dochodowych od osób fizycznych) oraz ustawy o CIT (tj. ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych). Przedstawiono tam nowe reguły opodatkowania wkładów niepieniężnych (takich jak m. in. patenty czy know-how) do spółek prawa handlowego.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z jego treścią (tutaj).

Jeżeli szukasz pomocy prawnej, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Odezwij się do mnie!

tel. +48 694 468 715mejl: kancelaria@anetabernat.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@anetabernat.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: